Kokskaidu briketes

Kokskaidu briketes ir lieliska alternatīva malkai, un tām ir plašas pielietojuma iespējas. Briketēm piemīt zemāks mitruma saturs, liela siltumietilpība un vienmērīga siltuma atdeve.

Briketes tiek izgatavotas no neapstrādātas cietkoksnes, ēveļskaidām vai zāģu skaidām. Augsta spiediena un temperatūras ietekmē tiek aktivizēts dabiskais koksnes lignīns, kurš iedarbojas kā saistviela. Tādējādi tiek iegūts tīrs, ekoloģisks produkts bez ķīmiskiem piemaisījumiem.

Briketes ir ērti transportējamas, uzglabājamas un lietojamas. Tās ir ātri aizdedzināmas, kā arī viegli sadalāmas mazākos gabaliņos, ja nepieciešams. Briketes var izmantot gan mūsdienīgā apkures katlā, gan malkas krāsnī vai kamīnā. Tās noderēs pat maltītes gatavošanas darbā – ugunskurā, grilā vai citā atklāta veida kurināšanas ierīcē, jo briketes izdala maz dūmu, nekaitējot gatavojamā ēdiena kvalitātei.

Kokskaidu briketes var degt no 4 līdz pat 10 stundām. Augstas kvalitātes brikešu siltumspēja ir līdzīga granulu siltumspējai. Līdzīgi granulām, briketes rada nelielu pelnu daudzumu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.