Siltums, kurš nāk no dabas
Granulas  •  Briketes  •  Malka

Granulas

Granulas ir efektīvs, videi draudzīgs biokurināmais, kuram piemīt augsta enerģētiskā vērtība. Granulu ražošanā tiek izmantoti kokapstrādes nozares ražošanas atlikumi – zāģu skaidas, ēveļskaidas, šķelda, nestandarta apaļkoks. Lai iegūtu vislabāko siltumatdevi un samazinātu pelnu atlikumu, mēs iesakām izvēlēties Premium kvalitātes granulas.

Uzzināt vairāk

Briketes

Kokskaidu briketes ir lieliska alternatīva malkai, un tām ir plašas pielietojuma iespējas. Briketēm piemīt zemāks mitruma saturs, liela siltumietilpība un vienmērīga siltuma atdeve. Tās var izmantot gan mūsdienīgā apkures katlā, gan malkas krāsnī vai kamīnā. Briketes noderēs pat maltītes gatavošanas darbā, jo tās izdala maz dūmu, nekaitējot gatavojamā ēdiena kvalitātei. 

Uzzināt vairāk

Malka

Malka ir mūžsens, atjaunojams, neizsmeļams, ekoloģiski neitrāls enerģijas avots. Tā ļauj cilvēkam justies brīvam un neatkarīgam no pieslēgumiem, tīkliem, tarifiem un skaitītājiem. Un nenosalt vētras laikā, kad centralizētie risinājumi nestrādā. Murrājoša malkas krāsns vai rūcošs kamīns garas darba dienas vakarā sasildīs ne vien telpu, bet arī dvēseli.

Uzzināt vairāk

Pasūtīšana un piegāde

Preču pasūtīšana veicama Veikala sadaļā, izvēloties preci un pasūtījuma apjomu. Pirkuma finansējumam iespējams izmantot www.aizdevums.lv piedāvājumu. Veicam piegādi visā Latvijas teritorijā. Piegāde parasti notiek 5-15 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Uz veikalu

Detalizēti par piegādi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.